Nákupčí senior | Bi Esse Cz s.r.o.
Kategorie
    Značky
      Blog
          Nenalezeny žádné produkty.
          Uživatel

          Nákupčí senior

          09.04.2024

          Vaše náplň práce bude zahrnovat:

          • Nákup elektroinstalačního materiálu - zajištění, aby byl vždy materiál v požadovaném množství a čase

          • Vyjednávání podmínek s dodavateli - nejen ceny, ale i dodací termíny, kvalitu a platební podmínky, tady se projeví taktický a strategický přístup s cílem na úspory

          • Kontrola dodržování smluvních podmínek

          • Sledování a řízení zásob na centrále a pobočkách

          • Úzká spolupráce s kolegy z obchodního a marketingového týmu

          • Práce v ERP systému K2 - tvorba objednávek, zakládání karet, aktualizace cen, nastavení skladových položek

          Co Vám můžeme nabídnout:

          • Fixní mzdu a měsíční bonusy

          • 2 dny placeného volna - sick days

          • Stravenkový paušál - 116Kč/den

          • Roční finanční odměnu dle výsledků firmy

          • 100% podporu a zájem od společnosti a nadřízených

          • Možnost Multisport karty

          • Práci v příjemném a přátelském pracovním prostředí

          • Další rozvoj formou školení a vzdělávání

          • Skvělé firemní akce a události

          • Sleva na firemní produkty

          • Jednosměnný provoz, stabilní zázemí rodinné firmy

          Co od Vás očekáváme:

          • Minimálně středoškolské vzdělání

          • Komunikativní angličtinu - jednání s dodavateli nejen z Čech

          • Praxi na obdobné pozici z technického/operativního/strategického nákupu

          • Znalost elektroinstalačního materiálu výhodou

          • Dobré komunikační a vyjednávací dovednosti

          • Pokročilá znalost MS Excel

          • Analytické myšlení

          Životopis zasílejte na email:  benesovaj@biesse.cz

          Košík obsahuje nepovolené položky

          Zobrazit košík

          Zboží bylo přidáno do porovnání

          Zobrazit porovnání

          Prosím čekejte...
          Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později

          Napište nám

          Chcete nám něco sdělit o našich produktech nebo e-shopu? Neváhejte napsat.

          Zpráva byla odeslána