Načítám...
    Nenalezeny žádné produkty.
    Uživatel

    Kontakty Plzeň

    Bi Esse Cz s.r.o.
    Koterovská 192
    326 00 Plzeň

    tel.: +420 377 249 977
    obchod@biesse.cz


    Provozní doba:

    Pondělí6:30 – 15:00
    Úterý6:30 – 15:00
    Středa6:30 – 15:00
    Čtvrtek6:30 – 15:00
    Pátek6:30 – 15:00

    Jednatelé společnosti:

    Giuseppe Sarvia
    Luigi Trigari

    Ředitel společnosti:

    Jana Kocziszká
    tel.: +420 603 706 242
    j.kocziszka@biesse.cz

    Obchodní oddělení:

    Petr Sklenář – vedoucí obchodu
    tel.: +420 603 271 588
    p.sklenar@biesse.cz

    Milan Kubeš – vedoucí projektů pro klíčové zákazníky
    tel.: +420 377 233 533
    tel.: +420 603 242 274
    m.kubes@biesse.cz

    Jiří Engler – obchodní zástupce
    tel.: +420 603 104 889
    j.engler@biesse.cz

    Jan Trojan – obchodně-technický poradce
    tel.: +420 731 628 912
    j.trojan@biesse.cz

    Zuzana Bužková – obchodně-technický poradce
    tel.: +420 733 144 318
    z.buzkova@biesse.cz

    Václav Bartoš – obchodně-technický poradce
    tel.: +420 603 487 639
    v.bartos@biesse.cz

    Petr Lorenc – obchodně-technický poradce
    tel.: +420 603 157 180
    p.lorenc@biesse.cz

    Ing. Radek Kop – obchodní zástupce
    tel.: +420 377 233 526
    tel.: +420 603 470 099
    r.kop@biesse.cz

    Agnula Papavasiliu - obchodně administrativní referentka
    tel: +420 739 087 955
    aja@biesse.cz

    Ing. Pavel Cirnfus – obchodní zástupce
    tel.: +420 734 762 961
    p.cirnfus@biesse.cz

    Oliver Kastelic – obchodní zástupce
    tel.: +420 731 191 828
    o.kastelic@biesse.cz

     

    Nákupní oddělení:

    Ing. Radek Houška – vedoucí nákupního oddělení
    tel.: +420 377 233 525
    tel.: +420 731 122 547
    r.houska@biesse.cz

    Filip Kovář – kabely
    tel.: +420 377 233 515
    f.kovar@biesse.cz

    David Fuksa – přístroje
    tel.: +420 377 233 517
    d.fuksa@biesse.cz

    Lenka Borníková – Referentka nákupního odd., Ceníky
    tel: +420 731 122 549
    l.bornikova@biesse.cz

    Radka Stejskalová – referentka nákupu
    tel.: +420 377 233 513
    r.stejskalova@biesse.cz

    Ondřej Kocziszki – marketing
    tel.: +420 777 062 420
    o.kocziszki@biesse.cz

    Vedoucí provozu a skladu:

    Milan Směšný
    tel.: +420 377 233 511
    tel.: +420 731 191 829
    m.smesny@biesse.cz

    Fakturace:

    Andrea Altšmídová
    tel.: +420 377 233 524
    a.altsmidova@biesse.cz

    Daniela Radová
    tel.: +420 377 249 977
    d.radova@biesse.cz

    Ekonomické oddělení:

    Monika Šťovíčková – ekonomika
    tel.: +420 377 233 536
    m.stovickova@biesse.cz

    Blanka Kotěšovcová – platby
    tel.: +420 377 233 530
    b.kotesovcova@biesse.cz

    Miroslava Boříková – příjem faktur
    tel.: +420 377 233 537
    prijemfaktur@biesse.cz

    Martina Rachová – ekonomický referent
    tel.: +420 377 233 520
    m.rachova@biesse.cz

    Tereza Jablonská – personalista
    tel.: +420 737 217 195
    t.jablonska@biesse.cz


    IT:

    Lukáš Marek – správce IT, Logistika  marketing: NEVOLAT!!! 
    tel.: +420 377 233 518
    mob.: +420 734 423 674
    l.marek@biesse.cz

    Petr Klas – správce e-shopu
    tel.: +420 603 336 218
    klas@biesse.cz

    K2:

    Jan Fiala – správce K2
    tel.: +420 377 233 535
    j.fiala@biesse.cz

    Košík obsahuje nepovolené položky

    Zobrazit košík

    Zboží bylo přidáno do porovnání

    Zobrazit porovnání

    Prosím čekejte...
    Objednávku nelze dokončit, zkuste to prosím později

    Napište nám

    Chcete nám něco sdělit o našich produktech nebo e-shopu? Neváhejte napsat.

    Zpráva byla odeslána